Search
вторник 24 април 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

НОВ СКАНДАЛ НА ТРАМП: Ја изневерил Меланија со порно ѕвезда пред 10 години, потоа и платил на актерката 130 000 долари во 2016-та за да молчи за време на кампањата!

Loading...

Весникот Волт Стрит Журнал, многу ценет весник во Америка, известува дека порно актерката Стефани Клифорд, позната под порно името Бурна Даниела, добила 130 000 долари во 2016-та од Трамп за да молчи за аферата со Трамп.

Таа имала секс со Трамп во 2006-та, една година по бракот на Трамп со Меланија. Трамп и ги дал парите преку неговиот адвокат, Мајкл Коен.