Search
понеделник 22 октомври 2018
  • :
  • :

Category: Живот

Maло потсетување што поседува меѓу другото Орце Камчев новиот вљубеник во политиките на Заев

Да не се заборави и да не го амнестирате Зоки Заев со се Вице и Рада.. Орце...

Провладин портал: ДОСИЕ ЗЛАТКО ТОДОРОВ – КУБУС, ИЗМАМНИК ИЛИ ЖРТВА НА ФИНАНСИСКА ИЗМАМА?!

извор на оригиналот тука Izvor na ova pisanie e sinot na Kiraca Goce prijateli se so novinarot… Дали...

Удбаши бе и Љубен и Сашо побегуљи

Љубен Арнаудов ,од татко Руско,кој сиот свој живот покрај доктор беше...

Миленко до Камческа: Отпиши го детето од УКИМ фатив врски твоето дете факултет нема да заврши таму никогаш предавничке!

Миленко Неделковски пред 43 мин. ·  Зборував со неколку професор(к)и од...

Дрољата Емилија братучедка на Мијалков пред неколку дена беше против сега за да го спаси СМ гласаше ЗА

Еден од осуммината пратеници од ВМРО-ДПМНЕ, кои синоќа гласаа за...

КРИСТИНА АРНАУДОВА: БЕВ ДЕТЕ ОД СОЦИЈАЛНО СЕМЕЈСТВО, А СЕГА СУМ ПРВА ДРУГАРКА СО ИВАНА ХАЏИЕВСКА АЛООООО ЗНАЕТЕ ЛИ КОЈА Е ОНА БРЕ

Пејачката и претседател на здружението „Проект среќа“, Кристина...

ДОЈДЕ ЖИВОТ ВО КРАТОВО: За прв пат по 20 години Кратовчани видоа асфалт, па уште и тротоар, нешто што е вистинска реткост во градот, рамно на божјо чудо!

Да видиш во Кратово нова улица, па уште и со тротоар, е рамно на божјо чудо,...

Лидерот на опозицијата Квиско пардон Грицко пардон Мицко и Геро лидерот на слободниот печат се кадросале

Бранко Героски е цврсто решен за новото име Северна, а лидерот...

Мицкоски и Јанушев на комитска вечер во Сарај: Сложни и обединети, за Македонија! Само не ме сакаат Антонио и Илче добро де и цела партија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски објави дека вечерва бил...

Познатата плавуша вмровка Елена го живее америчкиот сон како снаа на Џорџ од Сонце

Ама дедо Џорџ ќе е горд се чека принова… Со Мике бе зетката Банда вмровска...