Search
петок 19 јануари 2018
  • :
  • :
Loading...

Category: Занимливости

По предлог на Талат, Собранието ќе има пет потпретседатели

Cобранието на Република Македонија на денешната 12. седница ја...

Демек сообраќаец се живо казнувал ама себе си не, па не е глуп кошта тоа

Sooobrakjarc simpatizer na vmro ima.pisano na sekoj graganin prijava za parkiranje a negovata kola sekoj den e na sred ulica   Ako...

Наумовски: Предлозите на Нимиц далеку од достоинствено решение

Предлозите изнесени од медијаторот Метју Нимиц се далеку од достоинствено...

Најбезличниот политичар, секогаш со ист израз на лицето

Кога сме кај вратоврските, не може да не ги спомнеме политичарите, а меѓу нив...

ГРАДЕЖНАТА ФИРМА “ПЕЛИСТЕР” НА СИЉАН МИЦЕВСКИ СКЛУЧИ ДОГОВОР БЕЗ ОГЛАС ОД 550 ИЛЈАДИ ЕВРА СО ЕЛЕМ

Биљана Здравковска во Kapital nedelnik Целиот договор за ангажирање на помошна...

Како што пред околу година дена пишавме фамилијата Цановски заедно со овие што сега се власт ќе поделат 20 милиони евра на име отштета ах Грујо Грујо

Најзгодните деца на познатите Македонци (ФОТО)

Month: September 2014 RETRO Ви ги претставивме најзгодните деца на светски познатите...

(ВИДЕО) ПРЕКРАСНА ДЕБАТА НА ТВ 24 НА ТЕМА: ЏЕ СУ ПАРЕ?!?!

(ВИДЕО) Новинарите на АлсатМ влегоа во печката на Дрисла, обична фурна на...

БЕЗ НЕРВОЗИ, ЦЕНИТЕ БРЗО ЌЕ СЕ ВРАТАТ ВО НОРМАЛА: Цената на нафтата на највисоко ниво од 2014, цените ќе се качат на све ама дојде животот

Зголемувајќи се за три отсто во изминатата недела, цената на нафтата на...

Српче дај бе зачисти по Центар, аман