Search
вторник 24 април 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Занимливости

ШВАЛЕРСКИ ВОДИЧ: ОВИЕ ЖЕНИ СЕ НАЈЛЕСНИ, ЕВЕ КАКО ДА ГИ ОСВОИТЕ!

Мажите често се лепат за жени кои се тешки како црна земја, а после се жалат...

КУРТОНИТЕ И ЅИНГО СЕ ОМРСИЈА: Покрај Ранду за емисија за религија, Американците му дадоа пари и на куртонот Блажевски кој 10 години со емисијата Бекстејџ го крепеше режимот!

Овие неколку месеци на Сител оди емисијата Ја Сакам Македонија, каде...

Непознато лице скока преку жардиниера и подава кеса на полициска патрола

Линк до Јоци мк тука Непознато лице се паркира непрописно на трета лента од...

(ВИДЕО) ВМРО ДПМНЕ ЛИ МУ ДАВА ПАРИ ЗА ОВА: Ефтов запнал да ги истребува Албанците од Балканот, до кога ќе се мачи?!!!!

(ФОТО) Чувајте ги фустаните на баба ви, вредат илјадници евра   На погребот...

(ВИДЕО) ВИЦ НА БУЈАР ОСМАНИ: Имаме реални шанси да влеземе во ЕУ во 2025-та!!!

   

(ВИДЕО) ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ РАСТУРА: Над 10 000 Скопјани ќе добијат субвенција за нов точак, пуштен во сообраќај втор автобус на гас

За условите за да аплицирате за субвенција за точак ако живеете во Скопје,...

Едноставно е: Еве како да проверите колку години имате стаж

Врз основа на лично барање, може да се спроведе непосреден увид во...

Змија во студентскиот Стив

Видео на следниов линк тука

Eве што ќе ви подари Бојан 13 идниот месец, не мирува тој

ж БМЈ Медиа Груп и 1ТВ за прв пат ги носат првите луѓе на Gucci, Dior, Versace, YSL и Givenchy...

Рангелова и Мухамед Зекири во 24 вести за Могерини, Мрѓа води…Леле Мухи најубав си у студио ццц

24 анализа Gepostet von Телевизија 24 am Donnerstag, 19. April 2018