Search
вторник 24 април 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Забава

ЈАНКО БАЧЕВ ЗАПНАЛ ДА ПРАВИ ГРАЃАНСКА ВОЈНА, НИКАКО НЕ СЕ ОТКАЖУВА ОД ТАА ЦЕЛ: ДА СМЕ ЈА ПОНИШТЕЛЕ ОДЛУКАТА ЗА ПРИЗНАВАЊЕ НА КОСОВО?!?

Единствена Македонија, денес, понеделник 23 април 2018 во Владата поднесе...

Фчерашни новости С3 Епизода 30

Нов ден со Тијана во „Вечер со Тијана“

Погледнете ја третата епизода на шоуто „Вечер со Тијана“. Ќе имате прилика...

(ВИДЕО) ШТИПЈАНИ МУ ЈА РАСПЛАКАА МАЈКАТА НА ЈАНКО БАЧЕВ: Зашто го лажеш народот дека Русија ќе не спаси, од тие пијандурки никој аир не видел!

ГРУЈО ИМ ГО ЗЕМА ЛЕБОТ НА ЗЕВЗЕКМАНИЈА, ФЧЕРАШНИ НОВОСТИ И ЕДНООКИ! Hello,...

ВО ПРИЛЕП СЕ ШИРИ СЕМЕТО НА ЉУБОВТА БЕЗ ПЕРДЕ НИЗ СИТЕ ЧОШИЊА КОЈ КОГО СТИГНЕ ЌЕЦА

Во Прилеп се шири љубовта на сите чошиња

Маријана го најави летото – среде април во бикини !

Познатата тв водителка Маријана Станојковска веќе ни најави дека летото е...

И наша Марјана ни остаре, во носот се направи како бабура

И на Марјана и заврши кариерата, ни остаре девојчето уште носот и остана...

ФОТО: Иване помагај не знаеме што се дешава со зетот!

Женава си има проблем и си знае решение, проблемот е што не знае као да го...

Стевче Јакимовски на Алфа тв: Богоев ќе трча гол околу бандера?!

(ВИДЕО) СТЕВЧО ШОУ НА АЛФА  ТВ: ЌЕ СЕ БЕСЕЛ НА БАНДЕРА А СТЕФАН БОГОЕВ ЌЕ...

Најдобрите сликаат за Revolution

Младиот ракометар Тоше Ончев,моделот Марио Костовски и манекенката Марија...