Search
вторник 24 април 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Топ3

ШОКАНТНО, ЈЕЗИВО, НЕВЕРОЈАТНО: Куќата на Есма ограбена до ниво да се искорнати штекерите, парното, чешмите и вц шољите!!!

Просто е неверојатно со која жестина е крадено од куќата на Есма на Кале....

5 Најлуди лажни македонски вести познати во цел свет видео

5 najluđih FAKE NEWS na Facebooku

(ВИДЕО) НАЈНОВА ВЕСТ ГО ПОТРЕСЕ СВЕТОТ: ВО МОМЕНТОВ СЕ ИЗВЕДУВА ОРУЖЕН ДРЖАВЕН УДАР ВО САУДИСКА АРАБИЈА, ЛИДЕРОТ КРАЛОТ САЛМАН Е СКРИЕН ВО БУНКЕР!

Свет Линк до видео на агенцијата РТ. Инаку самиот владетел, кралот Салман...

Исповед на таткото на Беквалац низ солзи: ,,Би убил за неа”!

Веста за физичкиот напад врз Наташа Беквалац од страна на нејзиниот сопруг...

Заев за Монструм: Азири разговарал со Бејта за субвенции, на родителите им ги покажав сите броеви

Ќе се појавам во Суд како сведок ако судот го побара тоа од мене, тоа, тоа ми е...

Приведена Моника, девојката која јавно пушеше марихуана

Скопје стана Амстердам 😀 Gepostet von Владимир Христовски am Donnerstag, 19. April 2018...

(ФОТО+ВИДЕО) Таа ќе ја запали сцената на Евровизија: Згодната Елени ги освои сите

Елени Фуреира е музичар повеќе од една деценија, но светот ја „открива“...

СЕ ОГЛАСИ ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЃОРЧЕ: Ве известувам дека во координација со Град Скопје, денеска добивме информација дека на критичното место ќе биде поставен семафор со кој очекуваме целосно да се реши проблемот

МАКТЕЛ НЕ ШИРИ БРЕ ЛАГИ , ЕВЕ КОЈ Е НИЧЕ МАКЕДОН

Денес порталот „Мактелмк“повторно со избрзана и непроверена лажна...

СКАНДАЛ во Карпош! Манијак се соблекол гол , и тргнал да силува…

СКАНДАЛ во Карпош! Манијак се соблекол гол , и тргнал да силува… Според...