Search
понеделник 22 октомври 2018
  • :
  • :

Category: Топ2

Кој утре ќе се види со Палмер од ВМРО ДПМНЕ ќе биде лидер, Мицко ако не те викнат си наебал другарче

Кој од ВМРО ДПМНЕ утре ќе се види со високиот гостин од САД Палмер? Просто е...

Ганка Цветанова со порака до прaтениците што глaсаа за уставните измени не се секирајте и ја едно време бев ефтина и ме сликаа со швалери

Прво писмото за Ганка па после Ганка шо има да каже… ovaa pa lele dupi ja a kakov obraz im...

Удбаши бе и Љубен и Сашо побегуљи

Љубен Арнаудов ,од татко Руско,кој сиот свој живот покрај доктор беше...

СДСМ: Поблиску сме до договор отколку до избори

СДСМ смета дека е поблиску до договорот со пратениците од опозицијата...

Етеми: Зграда кај „Мајчин дом“ ќе градам

По информацијата објавена во дел од медиумите дека зградата кај Мајчин дом...

Мицкоски му одговори на Мичел: Договорот од Преспа е неприфатив за ВМРО-ДПМНЕ не не замарај

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски му одговори на помошник државниот...

Репортажа од Крушево на 11-годишнината од трагичната смрт на Тоше Проески

Екипата на 1ТВ го посети Крушево на 11-годишнината од трагичната смрт на Тоше...

Груевски: Ако не ме споменат мене, случајот за СЈО не е атрактивен, јас сум мечката Божана

Денес повторно, иако не ме внесуваат во истрагата, СЈО ме спомнуваат дека...

Димовски: Не е важно дали Заев ќе го има на сцена, ако донесеме погрешна одлука!

На денешната комисиска расправа за уставни измени, пратеникот на...

Катерина Ивановска жестоко се спротивстави на градењето на зградурината кај Мајчин Дом верувам дека тоа го направи искрено како и сите нас пошто сопругот и се занимава со градежен бизнис

Нашата најпозната манекенка Катерина Иванововска жестоко се спротивстави...