Search
четврток 19 јули 2018
  • :
  • :

Category: ТОП

Можно ли е од септември Ацо Кабранов советник за пиар на Кочо Анѓушев???

Според свои непотврдени извори нашиот портал дознава дека е можно од...

Градоначалникот на Гази Баба спие. Ама парк шумата Гази баба се гради интензивно

Ke ti pratam sliki od gradonacalnikot od Gazi Baba kopa so bageri sprotivno na zakon vo suma Sumata e zastitena so zakon a ovoj ja kopa...

Синот на Нано Ружин до Заев: Ни се смеат вмровци, должите работа и функции

Синот на екс амбасадорот Нано Ружин, Александар бара власта да им даде...

Неуспешниот Министер на Заев организатор и на неуспешната НАТО забава

Најнеуспешниот Министер на Зоран Заев кого мораше да го избрка оној де со...

Mиленко: Ацо Кабранов и неговите фрајлици за 100 евра ќе го тртеле Героски да му дошло памет да не лапа само он од Заев

Миленко Неделковски пред 2 часа ·  Државата и нацијата Зоран Заев ја тера...

АПАСИЕВ ЖЕСТОКО ЗА ПРЕДЛОГОТ НА СДСМ, ОВА ДА ГО НАПРАВЕШЕ ГРУЈО ЌЕ НЕ БОМБАДИРАА

Драги НАТОФУНДАМЕНТАЛИСТИ кои се подмочувате на секое трепнување на Хан и...

Најголемиот на Балканот: Се отвори Гејминг парк за сите возрасти (ВИДЕО)

Забава која вие ја баравте, сега конечно се случи. Овој викенд Скопјани...

И Бујар Османи стана доктор на науки, покрај политиката, стасува и да оперира ама и да се издигнува и научно. Си го биваа!

И Бујар Османи стана доктор на науки, покрај политиката, стасува и да...

Иван Савиди – руски милијардер кој стои зад протестите во Скопје

pускиот милијардер Иван Савиди, кој живее во Грција, дал стотици илјади евра...

Руска амбасада: Изјавата на Заев е политички неодговорна и русофобна

Руската амбасада во Скопје порача дека денешната изјава на премиерот Зоран...