Search
понеделник 22 октомври 2018
  • :
  • :

Category: Колумни

Мицкоски е во афект, вината за своите грешки ја бара кај Мијалков ќе се братимел со Кина нејќе со ЕУ

„Гневот и лутината се лош сојузник. Христијан Мицкоски направи неколку...

АПАСИЕВ: ЕВЕ ШТО БИ ПРАВЕЛ ЈАС ДЕНЕС

Димитар Апасиев се чувствува  оптимистично. пред 4 часа ·  Често добивам...

ОК ВМРО ДПМНЕ Струга ја повика Исмајлоска Старова да го врати пратеничкиот мандат, ајде предавничке врати го

Претседателот на ОК на ВМРО ДПМНЕ Струга, Мирче Аџиоски, ја повика Нола...

Не не носите у ЕУ и НАТО дур се ортачите со криминалците од ДПМНЕ

Naum Panovski 1 час ZA….ONIE KOI ZNAAT DA ČITAAT Nema stabilna, prosperitetna i Evropska Makedonija, se dodeka vlastodršcite, i...

Ганка Цветанова со порака до прaтениците што глaсаа за уставните измени не се секирајте и ја едно време бев ефтина и ме сликаа со швалери

Прво писмото за Ганка па после Ганка шо има да каже… ovaa pa lele dupi ja a kakov obraz im...

Дали Христијан Мицковски ќе смее да го исфрли од партија Сашо Мијалков???

Ова прашање си го поставуваат сите чесни вмровци членови на ВМРО ДПМНЕ,...

Допис од разочаран македонец.

 Допис од разочаран македонец.     Здраво Јанко. Најпрвин сакам да ја...

Oрце Камчев спас му се вицевци иначе жена му и сестра му го однесоа у пропаст

Слушам Орце Камчев станал шконтер не се оженил со Наташа Савова уште е со...

Сашо Мијалков, Мицковски и Заев го организираа заедно и 27 ми и вчерашното предавство, тврди Нонковиќ

Janko Ilkovski 18 октомври во 23:40 ·  Мијалков колку реклами има пуштено кај...

Сашо Василевски е удба местенка во ВМРО ДПМНЕ

Robert Mileski 1 мин. ·  Е сега, една работа, за да ја видите големата слика, еве ви...