Search
понеделник 22 октомври 2018
  • :
  • :

Category: Црна Хроника

Роби Телекабел претепа сопственик на кафич во Штип

Роберт Димитров, сопственикот на Телекабел и 24 Вести, ноќеска во...

Охрид скај: Хаос и полициска анархија на езерско дерби помеѓу РК Охрид и РК Струга

Хаос и полициска анархија, вака може да се опише почетокот на ракометното...

Страшна сообраќајка на Стража, се превртел камион со овци, мртви овци и крв насекаде

Страшна сообраќајка пред неколку минути се случила на планинскиот превој...

(АУДИО-ВИДЕО) НАВОДНА АДВОКАТКА СЕ ЗАКАНУВА НА РЕДАКЦИЈА ОХРИДСКАЈ ЗА ОБЈАВАТА-ПОЛОВ НАПАД ВРЗ ДЕТЕ!

Вечерва  во 21:53 часот , од телефонски број 076 361 613  на телефонот на уредникот...

СОПСТВЕНИК НА ПОЗНАТ НОЌЕН КЛУБ ВО БИТОЛА ГО ОБВИНУВААТ ЗА ПОЛОВ НАПАД ВРЗ ДЕТЕ, ТОЈ ДЕМАНТИРА ,ОЈО МОЛЧИ?

Познат сопственик на познат ноќен клуб од Битола пред една недела извршил...

(ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ФОТОГРАФИИ) ОБЈАВЕНИ ФОТОГРАФИИ ОД УБИЕНАТА ЈЕЛЕНА МАРЈАНОВИЌ

Две години по убиството на српската пејачка Јелена Марјановиќ, за прв пат во...

Градоначалникот Саша Богдановиќ во суд

Во Кривичниот суд во Скопје денеска продолжува предметот на Специјалното...

На суд денеска Латас за викендичките во Зелениково, а Груевски и Јанакески за уривањето на „Космос“

Во Кривичниот суд во Скопје за денеска се закажани рочишта за предметите на...

Пожар во Кичево , а цел ден нема интервенција Жителите оставени сами на себе

Gepostet von BELICA – БЕЛИЦА am Sonntag, 14. Oktober 2018 Nikola Jankoski пред 7 часа ·  Голем пожар во...

И Влатко Илиевски, сопругот на Гордана Јанкулоска СЕ СПРЕМА ЗА ПРИТВОР

Влатко Илиевски, сопругот на екс министерката Гордана Јанкулоска, деновиве...