Search
вторник 24 април 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Балкан

Рада се обидуваше со рака да ги скрие интимните делови, но во еден момент се подзанесе, па сите гледаа во еден правец

Пејачката Рада Манојловиќ беше на мета на фотографите откако за потребите...

5 Најлуди лажни македонски вести познати во цел свет видео

5 najluđih FAKE NEWS na Facebooku

Ведрана Рудан: Жена е курва!

Жена је курва кад кћери од четрнаест година не каже да су све цурице у...

Кој од пејачите бил шпиун на УДБА и СДБ?

Певачи који су радили за Службу државне безбедности Службе државне...

Конечно систем што ја победува кладилницата

Маж од Бања Лука успеал во нешто во кое никој не успеал. Имено, тој на...

НАБРЕКНАТИТЕ ПУПКИ НА ЦЕЦА ВО ФОКУСОТ НА КАМЕРАТА

Светлана Цеца Ражнатовиќ не е често активна на социјаните мрежи, но кога и...

Исповед на таткото на Беквалац низ солзи: ,,Би убил за неа”!

Веста за физичкиот напад врз Наташа Беквалац од страна на нејзиниот сопруг...

ОМИЛЕНАТА ПЕЈАЧКА НА ТОШЕ, АНТОНИЈА ШОЛА ДЕНЕС ИМА 39 ГОДИНИ И ИЗГЛЕДА НЕВЕРОЈАТНО (ФОТО)

“Волим осмјех твој“, е песната по која најмногу ќе ја паметиме хрватската...

КОЛКУ ЗАРАБОТУВААТ КАРЛЕУША И ЛУКАС И КОЈ Е НАЈПЛАТЕН ВО SВЕЗДИТЕ НА ГРАНД

Проблемите околу емитувањето на „Ѕвезде Гранда“ ги открија хонорарите на...

Бугарски автобус што патувал кон Македонија изгорел кај ГП Ѓуешево- Деве Баир

Ќустендил, 20 април 2018 (МИА) – Бугарски автобус, со 46 патници кои патувале...