Search
петок 19 јануари 2018
  • :
  • :
Loading...

Archives post

Русите зборат за тиранската платформа, Столтенберг на таквото не го ставаат

Изјавата на премиерот на Албанија Еди Рама во врска со Законот за употреба...

Хотел Вакувски Хан, 1909 г. – Чаршија, Скопје — at Old Bazaar, Skopje

Хотел Вакувски Хан, 1909 г. – Чаршија, Скопје — at Old Bazaar, Skopje. ШОКАНТНО, БОМБА...

Кој злоупотребува фондовски пари?

Дали е на повидок финансиски скандал во ФЗОМ со наместени фактури за...

Павле Богоевски МРШ!!!

Jordanka Ivanovska-Joci пред 2 минути ·    Ете, Павле Богоевски, немал никаков проблем...

Шарената револуција и Столтенберг

Gavrilo A. Miloshevski· Шарената револуција и Столтенберг Во т.н. револуции во боја на...

(ВИДЕО) ШОКАНТНО : ФИЛИП ОБЈАВИ ДОКУМЕНТИ ЗА ВИСОК ФУНКЦИОНЕР ВО СЕГАШНОТО РАКОВОДСТВО НА ВМРО ДПМНЕ, КАКО МЛАДИНЕЦ РАБОТЕЛ ЗА УДБА ПРОТИВ ВМРО ДПМНЕ

Шпиуните се меѓу нас. Поточно сега насадени во врвот на ВМРО-ДПМНЕ. Жално во...

Внимание! Ново Instagram лудило 1,170,558.10 EUR

Неодамна се појавија премногу профили од познати брендови кои вирално се...

Вести за Анѓушев: ИПАРД го лапнал, тендери од општина Центар се спрема да лапне

Ме убедува еден пријател од општина Центар, абе Марјане па нели гледаш слеп...

Читав некои исповеди на „СегаКажувам“ во ниту една не прочитав искуства на сексуално вознемирување на машки

#СегаКажувам една поинаква приказна. Имаше едно симпатично и срамежливо...

Срѓан Керим новиот лик на СДСМ?