Search
понеделник 22 октомври 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Archives post

Прави режим, апси, кради милиони, тепај, укинувај медиуми, казнувај, прави упад во факултети, собрание, кради избори… К..Р МИ ЧУЕ

ТРЕНДО И ОФФ НЕТ ФИЛОЗОФИЈА НА АКТИВИЗАМ: Прави режим, апси, кради милиони,...

Политико повторно ја расипа калимерата со Геро, повторно напади и статуси

Геро повторно го изгубил умот, го клевети СДСМ дека го купиле Сител за...

Таравари: Ако Тачи влезе во Влада, ние излегуваме

Новиот градоначалник на Гостивар, Арбен Таравари, вечерва при гостувањето...

ЗГРЕШИ ИЛИ НЕ СДСМ ЗА СИТЕЛ?

Тие пари што ги зел Ѕинго од СДСМ верувајте му се најгорчливи во животот,...

Ова е монструмот кои косеше луѓе на Менхетен – прво ги прегази, па после излезе и почна да пука

На интернет се појави снимка за која се тврди дека на неа се наоѓа напаѓачот...

Заев држел говор кај ЛГБТ и после немало Европа за нас, ма даај

  Borjan Jovanovski пред 33 минути · Имаме брејкинг њус.Претседател на Влада се...

Демири: СДСМ се рекламирале и кај Филип Петровски на неговиот портал

Mariglen Demiri СДСМ потрошиле едно брдо пари на медиумска пропаганда. Пари дале на...

Фени, уште една фирма во стечај

Печките во „Фени Индустри“ згаснаа во септември. Падот на цената на...

(ВИДЕО) ДРАМА ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ: ВО МОМЕНТОВ ОВА СЕ СЛУЧУВА ПРЕД СЕДИШТЕТО НА ВМРО ДПМНЕ!!

ЦЕЛ СВЕТ ИМ СЕ СМЕЕ НА ГРУЕВЦИ!!! Avtor Џес Бејли   * реклами:

Старо ново руво

Денес низ медиумите започна да се шири веста дека од СДСМ ќе се слеат 125.000...