Search
понеделник 22 октомври 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Archives post

Проститутка која што наплаќала по 1500 евра на час, сега има своја агенција

Миа Кавински (30) била една од најплатените проститутки во Германија, таа...

(ФОТО) Урнебес на пазарче во Кавадарци

На Фејсбук страницата „Мојот град“ осамна фотографија која инстантно...

ОК ВМРО ДПМНЕ Могила си тера скроз независна кампања од централата, со свој кандидат, бројче, све башка иако ВМРО ДПМНЕ има сосема друг кандидат во општината!

  * реклами:

(ВИДЕО + ФОТО ГАЛЕРИЈА) ЗАЕВ И КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ПРИЛЕП, ДОКТОР ИЛИЈА ЈОВАНОСКИ ОДРЖАА ДЕБАТА СО ПРИЛЕПЧАНИ НА ПЛОШТАДОТ ВО ПРИЛЕП!

Денес на плоштадот под градската саат кула во Прилеп Премиерот и лидер на...

Заев: Митко Кожувчанка знае што го чека, тој не поддржа нас на минатите избори

Лидерот на СДСМ Зоран Заев на митингот во Кавадарци изјави дека кандидатот...

НА ПОКАНА НА КУРТО ДУДУШ, ГЕНЕРАЛОТ АНГЕЛОВ ОТИДЕ ВО ШУТКА ДА ИМ СЕ ИЗВИНИ НА РОМИТЕ НА НАВРЕДАТА НА ФБ

  * реклами:

Спиро Куцорелос да го најдат во када самоубиен, со шампањ и пура во рацете, закључен нај уредно во својата фирма, избањат.

ТретаПолитика пред 42 минути ·  КРИМ-БИЗ 2 СПИРО КУЦОРЕЛОС Серијалот на...

Димитриевски вети изградба на детски градинки во кумановската населба „Вера Которка“

  Кандидатот за градоначалник од СДСМ за Куманово, Максим Димитриевски на...

Шеќеринска: Треба да најдеме 100 милиони евра зашто ВМРО ги градеше автопатите без план!

Ќе градиме по план заради тоа што Македонија не може да се дозволи...

Амди ги повика Ромите да му останат лојални на ВМРО: Знам дека сте разочарани, ама на 15-ти ќе се развеселиме!

Сите Роми од Тетово и околината, заедно со мене и другите ромски политички...