Search
понеделник 22 октомври 2018
  • :
  • :

Archives post

ПОГЛЕДНЕТЕ КОЈ ГО ВОДИ ВМРО ДПМНЕ ВО ШТИП: Бивш истакнат член на Комунистичката Партија!!!

Добивме многу интересен мејл од наш читател од Штип: Прецедателот на...

Ова мора да го прочитате Заев Бонапарта

се надевам со оглед дека е гроздобер сезона ке бидам објавен повторно од...

Поранешниот директор на ТИРЗ ВИКТОР МИЗО кој на таа функција дојде од Лондон и се преставуваше како успешен менаџер всушност работеше во Бритиш Петролеум и тоа како забавувач на деца

Почитуван доказ Поранешниот директор на ТИРЗ ВИКТОР МИЗО кој на таа...

Веднаш да се стави мораториум на сите долгови на граѓаните на неодредено време

Jovica Merdzanovski 25 август во 15:39 Веќе неколку пати пишувам за ова но накратко еве...

Шеќеринска беше во Битола за да го дисциплинира членството и да сече глави, но тоа е само делумно точно, зашто таа пресече само една глава – онаа на Горан Милевски

Grete Nakoff 25 август во 15:07 Доказ.мк напиша дека Шеќеринска беше во Битола за да...

24 вести: Спасов трошел државни пари по светски познати ресторани и ноќни клубови за да импресионира девојчици

Министерот во претходната влада, Диме Спасов, својата службената картичка...

Во градскиот превоз: Девојка облекла сукња со боцки на задникот, а момчето тргна…

Една крајно симпатична снимка овие денови ја насмеа публиката на интернет,...

Ќе и’ даде ли Грција шанса на Македонија?

Пишува: Драган Алчинов Проширувањето на ЕУ се слави како најуспешната...

Ја закачаат Шеќеринска сакала многу лешници, абе ајде се додека субвенции не бара раат сме

Шеќеринска нашата хероина сакала лешниче и фстаче… Имено, на...

НА 1 МЕСЕЦ ПРЕД ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ ЧОВЕКОТ ОБВИНЕТ ОД СЈО А ЗА ИНАЕТ НА НЕГОВАТА ПАРТИЈА КОЈА НЕ ГО ПОДДРЖАЛА И НЕ САКА ДА ГО ПОДДРЖИ ЗА НОВ МАНДАТ ПОЧНУВА СО ЦЕЛОСНО РУШЕЊЕ

НА 1 МЕСЕЦ ПРЕД ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ ЧОВЕКОТ ОБВИНЕТ ОД СЈО А ЗА ИНАЕТ НА НЕГОВАТА...