Search
петок 19 јануари 2018
  • :
  • :
Loading...

Archives post

Васко Ефтов Од емисија за Никос Грујос до ваква колумна во која го брани Грујо од одење во Шутка!!!

   

Меѓуградска (Афоризми)

– Ум нема, од сите зема, медиум има, за него нема зима… – Не си го продавај...

Народ гладува,а од власта ждерат ко волови

Aрхива на Доказ.мк October 23, 2014 Честит нека им е празникот Македонија, тие ја...

ГРУЕВСКИ ДЕНЕСКА СЕ ОТКАЖАЛ ОД ПРАТЕНИЧКИОТ ИМУНИТЕТ ЗА ДА ИЗБЕГНЕ ДА БИДЕ ПОВИКАН ВО СОБРАНИЕТО И ИСПРАШУВАН ПРЕД КАМЕРИ И ЦЕЛА ЈАВНОСТ!

– Имам сигурна информација дека денеска Груевски му пишал на Талат...

Судот им ги одзема пасошите на Латас и Ивона Талевска во притвор се иде за кебапи не и за тешки милиони, тоа ви е!

Кривичниот совет вечерва објави дека се донесени одлуки за дел од барањата...

Вие не разбирате дека не е Груевски проблемот, Вие сте проблемот и болеста на македонското општество!

Robert Mileski пред 3 минути ·  И сега? Шо фајде што бев во право за обвиненијата,...

ГЛЕЈТЕ КУРИР КОГО НАРЕКУВА ЕКСПЕРТИ, ПА ОВА СЕ БРЕ КАЛАШТУРИ

ЗАСЕГА НЕМА ЗА НИКОГО ПРИТВОР, ОДЗЕМЕНИ СЕ ДЕСЕТИНА ПАСОШИ, УТРЕ СЕ ЧЕКА...

ДОДЕКА ГРУЕВЦИ СЕ ПРЕД ВЛЕЗ ВО ШУТКА, ВЛАТЧЕ СЕ СПРЕМА ЗА ПРЕЗЕМАЊЕ НА ТРОНОТ ВО ВМРО ДПМНЕ, ОД ЦЕЛО РАКОВОДСТВО НА ПАРТИЈАТА САМО ТОЈ СЕ ПОЈАВИЛ НА ПРОСЛАВАТА НА ДЕНОТ НА НЕЗАВИСНОСТА НА САД!

ЕКСКЛУЗИВНО: ДОДЕКА ГРУЕВЦИ СЕ ПРЕД ВЛЕЗ ВО ШУТКА, ВЛАТЧЕ СЕ СПРЕМА ЗА...

НОВ УДАР ПО ЏЕБ: Пушачи од утре ќе плаќате поскапи цигари е па Министрите на одмор треба да одат

Утре почнува нов месец а тој носи нов бран поскапување на омиленото...

СЈО вечерва ги предава клучните случаи за Груевски и Мијалков

СЈО вечерва во Кривичниот суд Скопје  ќе ги предаде клучните предмети на...