Search
понеделник 22 октомври 2018
  • :
  • :

Archives post

Забрането видео кое било избришано од фејсбук само 15 минути по неговото поставување !

Владимир Христовски пред 23 часа · Забрането видео кое било избришано од...

(ВИДЕО) РОДНИНИ НА НАСИЛНИЦИТЕ ОД СОБРАНИЕ ПРЕД СУДОТ!

Полицијата им поднесе кривични пријави за – учество во толпа и спречување...

НАСИЛНИЦИТЕ УДРИЛЕ ПО БРЗАТА ПОМОШ ВО КОЈА БИЛА РАДМИЛА ШЕКЕРИНСКА!

Мислев да не пишувам ама не можам а да не го споделам, за целата јавност да...

Пијандурана кретенска Владо Јовановски се правда: Во Собрание бил да изнесува повредени и носел вода на полицајци!

Пишува: Вики Клинчарова {Насловот не е на авторката} Актерот Владо...

И ФИЛИПЧО БИЛ ВО СОБРАНИЕ ДА ТЕПА, АЛОУУ КАЈ СО ТОА МАЛОТО КУРЕ?

Алсат успеа да идентификува уште еден ДИВЈАК, тоа е директорот на архивот...

Потресно сведочење на снимател: Мислев дека таа ноќ никогаш нема да заврши

Снимателот на АА, Ведат Абдул, ги објасни инцидентите во просториите на...

НЕВЕРОЈАТНО: Еден од тепачите самиот си признава – НАМЕРАТА НИ БЕШЕ ДА ГО УБИЕМЕ ЗАЕВ, ШТЕТА ШТО НЕ УСПЕАВМЕ!!!

ВИДЕО: Снимка од приведените тепачи на пратеници попија притвор

Алсат-М го сними спроведувањето во суд на дел од приведените учесници во...

ЕМОЦИИ

  Snezana Sneska пред 8 часа · Bitola, Ohrid Municipality · Пример, за човек со големо срце.,...

РАДМИЛА ШЕКЕРИНСКА : Директорот на Онкологија Мики Ристовски бесрамно лаже дека ми помогнал!

Во изјава за Фокус, директорот на Онкологија, Мики Ристевски се фалеше дека...