Search
понеделник 22 октомври 2018
  • :
  • :

Archives post

ОБСЕ бара мерки за некролозите за амбасадорите по говорот на Груевски

Постизборниот период беше обележан со тензии и остра реторика особено од...

Јоци: Ајде мажишта кои тепате новинари дојдете чепнете ме мене! Да си го видите господ у шарени гаќи

Jordanka Ivanovska-Joci пред 12 минути · Да се разбереме-будали има секаде. И од едната и...

Како во втора светска војна, Обележете ги куќите со црвени знамиња инаку ќе ви ги запалиме?!

Илинден #4 – Граѓанска иницијатива за Заедничка Македонија пред 11 минути...

Криминалната банда е ПОЛУДЕНА

Viktor Petrovski пред 1 час · КАКВИ ПСИХОПАТИ ДРЖИ ОВАА ЗЕМЈА….. “КОЈ НА ДРУГ...

Синот на градоначалникот на Чучер Сандево пренесен во болница по тепачката

Малолетниот син на градоначалникот на Општина Чучер Сандево Јован...

VIC: ВМРО-ДПМНЕ го осуди нападот на новинарите од А1он и го обвини СДСМ

ВМРО-ДПМНЕ го осудува нападот на екипата на интернет порталот А1он....

Приведени лица осомничени за нападот на новинарите

Министерството за внатрешни работи привело лица осоминичени за нападот на...

(ФОТО) СПОДЕЛЕ ТЕ!!! ОВА СЕ ЛИЦАТА КОИ ТЕПАА НОВИНАРИ?

Син на градоначалник повреден во тепачка во Скопје

Во тепачка меѓу група малолетници во центарот на Скопје што се случи...

СТРУМИЧАНЕЦ САКАЛ ДА ГО СИЛУВА ЦИМЕРОТ ОД ЗАТВОРСКАТА ЌЕЛИЈА

Струмичанецот Р.Џ. (26) заработи кривична пријава поради обид да го силува...