Search
понеделник 22 октомври 2018
  • :
  • :

Archives post

(ВИДЕО) Џафери: Поради СЈО не влеговме во коалиција со ВМРО-ДПМНЕ

Понудата им важи до 31 ви февруари, ПОБРЗАЈТЕ

Ina Mnogufina пред 5 минути · Ако резервираш до 31ви февруари тргањето е на 56ти март!...

СЕ ПОЈАВИ СНИМКА ОД ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ ГРУЕВСКИ И ТРАМП!

Линк до снимката тука.  

АЛО НА КОЈА ДРОГА СТЕ???

Крај на романсата – Бубамара раскина со момчето!

После пет месеци љубов Дара Бубамара ја раскина врската со 13 години...

Се шиткаат дипломски никој мака си нема

Бизнисот цвета во полуилегалната индустрија на изработка на семинарски,...

Скопјанка сама се породила чекајќи Брза помош, новороденчето мртво

Скопјанка на возраст од 41 година, вчера сама се породила во својот дом, но...

(ВИДЕО) Џафери: Иванов да му го даде мандатот на Заев

Пратеникот од ДУИ, Талат Џафери, во интервју за косовската ТВ Дукаѓини...

ДОКОЛКУ ПЛАЌАТЕ СО КАРТИЧКА, ОВА МОРА ДА ГО ЗНАЕТЕ: ЕДЕН ДЕТАЉ ОТКРИВА ДАЛИ ВО МОМЕНТОТ ВЕ КРАДАТ!

Криминалците кои се бават со злоупотреба на платежни картички константно...

Бајлозова учествувала во пресуда поволна за фирма каде работел нејзиниот син

Кандидатката за претседател на Врховниот суд, Снежана Бајлозова...